Wpis z mikrobloga

#twd Uwaga, ten wpis zawiera spoilery dotyczące serialu The Walking Dead! Zalecam dodać tag #spoiler lub #spojler do czarnej listy i siedzieć tu sobie dalej :)













_

Shane zabija Otisa, Randalla, dwa razy próbuje zabić Ricka, robi ogólny #!$%@? na farmie = większość go popiera

Rick zabija Shana gdy ten próbuje go zamordować, trzyma wszystkich razem, biega, załatwia, poświęca się, załatwia broń = wszyscy są #!$%@? na Ricka

Logika i sprawiedliwość #!$%@? :D
  • 28
@dominik-ortyl: Czy Ty jesteś jakiś niedorozwinięty?

#twd Uwaga, ten wpis zawiera spoilery dotyczące serialu The Walking Dead! Zalecam dodać tag #spoiler lub #spojler do czarnej listy i siedzieć tu sobie dalej :)


Czytać #!$%@? nie potrafisz? Przyszedł debil i spoileruje jak idiota -.- #!$%@?łeś mi serial i całą serię książek, mam nadzieje, że jesteś z siebie dumny -.-
@Mohammed_Socjal: Ten serial jest tylko na pierwszym miejscu rankingu seriali na Filmwebie :P BARDZO się nie opłaca. Szczególnie do bani gra ten cały Peter Dinklage. Jakiś bordowy ma go nawet w awku i się nim podnieca.
@FilipChG:

#spoiler od angielskiego słówka spoil. #spojler to masz w samochodzie ;) A @dominik-ortyl: trochę racji też ma, bo mogłeś zrobić więcej znaków to by ukryło pierwszą linijkę. I tu nie chodzi o to, że się czyta od tyłu tylko wzrokiem od razu tak jakby ogarnia się cały tekst (przynajmniej ja tak mam :P) ewentualnie odruchowo po słowie spoiler sprawdzasz czego dotyczy, bo może już to widziałeś i wtedy mógłbyś
@MasterSoundBlaster: Ilość znaków które ukryją wpis pod przyciskiem pokaż całość jest zależna od rozdzielczości więc nikomu nie dogodzę. Miałem tylko nadzieje, że ludzie najpierw zerkną na pogrubiony tekst, a nie zaczną mi spoilerami rzucać w odwecie :P

#spoiler od angielskiego słówka spoil. #spojler to masz w samochodzie ;)


Dzięki, bo wcześniej nie wiedziałem jaka jest różnica ;)