Wpis z mikrobloga

Czy są tu może zjeby, które zostawiają chleb obok śmietnika i będą mi potrafiły wytłumaczyć dlaczego to robią? Czy uważacie, że jeśli wy nie #!$%@? tego chleba do kosza, to ktoś w centrum miasta przyjdzie go pozbierać "dla konia", czy jednak ktoś to za was będzie musiał do kosza wrzucić? Jeśli oczywiście wcześniej nie rozniosą go zwierzęta, całej okolicy nie obesrają ptaki i szczury...

#bekazpodludzi #zalesie
a.....2 - Czy są tu może zjeby, które zostawiają chleb obok śmietnika i będą mi potra...

źródło: comment_ZSYq8aKzfskCogB8C6GKxsQdQyq33lmY.jpg

Pobierz
  • 33
@lewoprawo: No.. I "sprawa załatwiona" - panbocek go magicznie zabierze do nieba. Nie, nikt go nie będzie musiał wyrzucić - panbocek zabierze.
To trochę tak, jak z inkwizycją - Ona nigdy nikogo nie skazała. Przeprowadzała tylko proces - wyrok wydawało i wykonywało "ramię świeckie".
@ODDITY ja jeszcze potrafię zrozumieć jak ktoś zostawi koło kosza w zamykanym śmietniku (tak że zwierzęta się nie dobiorą) bo jak dobry chleb, to bezdomny weźmie, ale ostatnio zauważyłam, że jakiś geniusz z mojej klatki powiesił reklamówkę z chlebem na drzwiczkach do zsypu. No #!$%@? po co. Tam już bezdomny nie wejdzie żeby sobie go wziąć, więc nie wiem czy ta osoba liczy, że jakis somsiad sobie weźmie jego suchy chleb? Że
@af2462: powiedz to tym starym #!$%@? co wyrzucają nie tylko chleb a stara zupę, ziemniaczki ze wczoraj i całe niezjedzenie gowno jakie maja, w koncie skwerkow w centrum starego miasta w krk. #!$%@? gołębie to zjedzą i obstają wszystkie ławki do okoła. #!$%@? to żarcie jak obornik w lecie. Za takie rzeczy powinno się je #!$%@? prądem. Obok mnie stara baba do tego ma miske do której przynosi tym szczurom wody.