Wpis z mikrobloga

Jadę wczoraj z synem lvl 10, a przed nami #policja na motocyklu. Syn się pyta - tato, a ten policjant umie jeździć na jednym kole? A co ma w tych pojemnikach (takich sakwach z boku)? Mówię, że nie wiem ale może go zapytać. Na początku się wystraszył ale po chwili mówi - ok. I podjechałem na czerwonym świetle, przecinając odrobinę ciągłą linię, zrównałem się z policjantem i syn przez okno zapytał o wszystko. Pan policjant wyjaśnił, że jazda na jednym kole jest niedozwolona i niebezpieczna, a w sakwach ma różne rzeczy potrzebne do służby w tym bloczki mandatowe, bo to też syna interesowało.
Tak mi się skojarzyło z tymi wychwalanymi filmami z USA. Jak widać u nas też może być normalnie i fajnie.

#truestory #czujedobrzeczlowiek #ciekawostki
  • 31
  • Odpowiedz
I podjechałem na czerwonym świetle, przecinając odrobinę ciągłą linię, zrównałem się z policjantem i syn przez okno zapytał o wszystko.


w tym bloczki mandatowe,

@Korba112: Szkoda, że syn nie powiedziała żeś na czerwonym przejechał xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@Korba112: idiotów w policji jest stosunkowo mało. problem w tym, że tylko o nich się mówi i dlatego policja ma taką, a nie inną opinię.
  • Odpowiedz
@kaef_v2 to prawda ale jest też tak że jak oni coś od ciebie potrzebują to są złote chłopaki pogadają pozartuja, ale juz jak ty coś chcesz od tych samych policjantów to zmiana o 180st
  • Odpowiedz
@Korba112: no jak ja raz mandat dostałem to mówię do gościa czy syn może z jego kolegą co akurat nie pisał radiowóz zwiedzić. I na luzie pełna kulturka, jeden pisze i mnie poucza a drugi bajtlowi pokazywał co i jak. Na koniec uszanowanko i do widzenia.
Da się? Da się.
  • Odpowiedz