Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jesteśmy prawie trzy lata po ślubie. Prawie dwa lata temu żona straciła pracę, przez rok nie mogła znaleźć nowej (mieszkamy w małej miejscowości i trudno tu o pracę), aż w końcu dała sobie spokój.
W domu robi... niewiele. A wydaje mi się, że coś powinna, skoro ja w tym czasie pracuję.

Śpi do południa, jej głównym zajęciem w ciągu dnia jest oglądanie telenowel i seriali: Trudne sprawy, Ukryta prawda, wieczorem "Na dobre i na złe" czy inne badziewie.
Jeśli ona przygotowuje nam coś do jedzenia to zawsze jest to coś z mikrofali lub do odgrzania na patelni. Na tej cudownej diecie przytyła przez te dwa lata ponad 15kg. Zdrowe jedzenie jakie je, to tylko wtedy kiedy ja je przyrządzę (a robię wtedy na kilka dni, bo sam pracuję i mam czas na to tylko wieczorem).
Oprócz tego jest wielką fanką gier typu "Diamenciki na fejsie".
Sprzątanie domu? Panie, daj Pan spokój. Posprząta jak zrobię awanturę, ale potem znowu to samo. Ostatnio nie mogliśmy odkleić jej kubka od stołu, bo stał tak z tydzień. Raz na jakiś czas sam się zmiłuję i sam ogarnę, bo już nie mogę patrzeć.
W zasadzie jedynym obowiązkiem domowym z którego wywiązuje się w 100% jest wyprowadzanie psa.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że posypało się nam też życie erotyczne.
Z początku wymawiała się złym samopoczuciem, bólem głowy, że jej smutno lub jest zmęczona.
Po pewnym czasie przestałem się prosić, bo stwierdziłem, że
Od tego czasu uprawiamy seks tylko za jej inicjatywą. W ciągu ostatnich 12 miesięcy uprawialiśmy seks 8 (słownie: osiem, liczyłem!) razy.

Tak chciałem się tylko pożalić :(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 124
  • Odpowiedz
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania mam przyjaciolke w podobnej a wręcz identycznej sytuacji. Mąż/kumpel narzeka na nią a ja się pytam czy jakoś jej pomaga zmienić te sytuacje bo ja wozilem ja po różnych firmach (mąż zabrał samochód jadą do pracy), wyciągam ja na rowery itp. Daje szansę zapomnieć i nie myślec że jest #!$%@?, ale to powinna być jego rola. Zacznij działać zanim wpadnie w głęboka depresję. Inna moja kumpela super spełnia się jako "kura
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania
@emebotskcus To samo pomyślałam. Nawet leniwy człowiek ogarnie coś z nudów a skoro wcześniej miała jakieś ambicje a teraz tylko śpi, egzystuje i śmierdzi to niestety coś może być na rzeczy. Może tak się podłamał, że nigdzie jej nie chcą zatrudnić, że jej wiara w siebie tak poszła się ciepać, że już porzuciła wszystko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest depresja związana z bezrobociem. Były na ten temat badania i jest to dość stały schemat. To wynika z braku zajęcia, więc trzeba go czymś wypełnić. I stąd seriale i gry. Sprzątanie nie jest satysfakcjonujące jako zajęcie, bo u mało kogo wytwarza endorfiny.
  • Odpowiedz