Wpis z mikrobloga

a więc tak obserwowałem wiele miesięcy, jestem tutaj od 3
ale nigdy nie przyszło mi do głowy, że elminowanie wjedzie wam w nawyk... zrozumiałbym Boxdel największy hipokryta i oszust na polskim yt. To wy NIE, tym czym na codzień żywiliście sie piwniczaki teraz to zgłaszacie i cieszycie sie banowaniem, po czym za 2 dni będzie wstawiać posty o braku dymach i alternatywach (np. Małysz)
ja może i mam też swoje, Gurala popierałem ( w sensie banowanie go ) ale to z powodu dziecka, a teraz #!$%@? to żenada. Może i wylewam sie tutaj na tagu, ale dla nie to wy sami niszczycie sobie to na co patrzyliście praktycznie codziennie.
#danielmagical #patostreamy #rafonix #rafatus
  • 13
@MGBBR: Małysz akurat ma potencjał, ale wiadomo, potrzeba czasu na rozwinięcie skrzydeł.
Tucznikowi niech zbanują wszystkie konta, prócz jednego, żeby trochę się ogarnął i przestał robić w chuya wszystkich. Taki wstrząs mu się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aksme to nie jest rozrywka tylko debiliada wczoraj zgloszono rafatusa bo karyna na mikrosekunde pokazała cycka jak poprawiała bluzke,nastepny frajer zglosił rafatusa tak sobie bo miało go nie być a wrócił inny zglosił rafatusa bo mu sie przypomniało ze pól roku temu źle traktował marlenke ,kolejny bo rafatus jest azorem ,to już nie jest śmieszne od dawna i mija sie z celem rozumiem zglaszanie gurala ale reszty dosrywają sie bez sensu