Wpis z mikrobloga

#mbank #bank #finanse ##!$%@?

@ZespolmBanku

Dzisiaj musiałem wykonać szybki przelew z jednego konta na drugie aplikacją mobilną. Po drodze pokazało mi się że pobierze mi za to 9zł prowizji. Czy serio pobieracie taką prowizję za przelanie pieniedzy z jednego konta na drugie (konto własne)? Sprawdziłem w historii i narazie nic nie widać żeby pobrało.

Jeśli to prawda to jutro idę do placówki zamknąć konto. To nawet nie jest śmieszne.
  • 11
@eshabe: szybki przelew w sensie zwykły przelew, tyle ze stałem pod paczkomatem, była kolejka i zorientowałem się że nie mam kasy na koncie do którego jest przypisana karta.

Przelew z jakiegoś konta oszczędnościowowego gdzie miałem pieniądze na konto głowne do którego jest podpięta karta
@MercedesBenizPolska: Mało precyzyjnie piszesz. Trudno mi określić, co to jest "jakieś konto oszczędnościowe". Czy chodzi Ci o przelew ze swojego konta oszczędnościowego w mBanku na swoje konto osobiste w mBanku? Jeżeli tak, to czy robiłeś już w tym miesiącu taki przelew? Jeżeli tak, to sprawdź w tabeli opłat i prowizji, ile jest miesięcznie darmowych przelewów z tego "jakiegoś konta oszczędnościowego".
@eshabe: nie pamietam jak to konto się nazywa. Regularne oszczedzanie czy jakos tak. Ono tam od kazdej transakcji sobie pobiera. I raz w miesiacu przelewa okreslona kwote. Na komputerze robię takie przelewy i nigdy nie widziałem prowizji. Nawet gdy robiłem kilka razy w miesiacu. Ta prowizje zobaczylem tylko na aplikacji mobilnej.
@MercedesBenizPolska jeśli wykonujesz przelew z rachunku oszczędnościowego eMax Plus lub Moje cele to jeden przelew w miesiącu z tego konta jest darmowy. Za każdy kolejny naliczamy opłatę, która wynosi 9 złotych. Jeśli był to kolejny z rzędu przelew w maju, to Twoje konto zostanie obciążone prowizją.