Wpis z mikrobloga

@matra: zależy ile chcesz wydać, jeżeli chodzi o dobre piwo to jest bardzo prosto ( ͡° ͜ʖ ͡°) budżet kilkadziesiąt złotych - kilka fajnych piwek ze sklepu z piwami rzemieślniczymi (sprzedawca powinien doradzić w wyborze chyba, że się nie zna, a niestety tak bywa) budżet ok 200 zł zestaw do warzenia w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli byłabyś zainteresowana opcją nr
  • Odpowiedz
@MamZakwasy: zdupiaj w podskokach matole ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@partisan: może, tylko żeby mnie fundusze nie zeżarły xD
@jakuba94: @zielonestopylucyfera: no jasne, to dosyć oczywiste, tylko czasu mam bardzo mało
@Muszel: to jest historyk pełną gębą, książka byłaby ryzykowna ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
myślałam o zestawie związanym
  • Odpowiedz
@matra: https://shop.lego.com/pl-PL/Zestawy-Classic?callback=json&cc=pl&count=18&do=json-db&i=1&jsonp=jsonCallback⟨=pl&q=*&q1=setTypesFacetCategory&q2=B723B97D-E82F-4294-AB93-24EE5D1C5531&rank=rankvrs&showRetired=false&spqexact9=pl&userquery=*&x1=productTypeid&x2=themeid

Tutaj masz zestawy z których każdy facet będzie zadowolony - jeżeli znajdziesz coś związanego z Czechami to jeszcze lepiej. Sklepy lego są w całej Polsce i zazwyczaj dostępnośc jest spora :)
  • Odpowiedz
@Queltas: właśnie o czymś tego typu myślałam, niekoniecznie klocki+piwo, bo czasem ciężko się wstrzelić w gust, tylko tyle klocków to nawet poza zestawem ciężko byłoby wykombinować. A to też nie ma być nie wiadomo jaki oh ah prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@v-tec: przemyślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jakuba94: dzięki ;)
  • Odpowiedz