Wpis z mikrobloga

Czy to normalne że po przejechaniu 30km hulajka już trzeszczy ? A na poziomie baterii ok 30% był już problem z podjechaniem pod górkę? Też tak macie ?
@m50m: trzeszczy bo musisz sobie kupić podkładkę pod kierownice. Zestaw jest na Allegro sam kupiłem. Jeżeli chodzi o 30% to w sofcie taka blokadę zrobili. Trzeba edytować firmware.
@ajgor-rzeszowski: słuchaj z autopsji wiem ze pierdzielisz #!$%@? . Podkładkę mam od nowości bo zamontowałem ja odrazu po zakupie. Dużo kilometrów robię po szutrze dziurawej polnej drodze i nic nie pękło i nic nie skrzypi. Wiec twoje tezy są wyssane z palca
@Jordandc: @Jordandc: do czasu,
ja też miałem duży luz, włożyłem małą podkładkę z druku 3d a reszte luzu wyregulowałem śrubami,
od 200km używam teraz podkładki gumowej i luz jak narazie się nie powiększa (minimalny trzeba zostawić) a do tego
ta guma lepiej tłumi drgania, mimo to za tydzień i tak będę zmieniał zaczep bo to kwestia czasu aż walnie a nie chce by mnie to spotkało przy 30kmh
Podkładkę mam od nowości bo zamontowałem ja odrazu po zakupie. Dużo kilometrów robię po szutrze dziurawej polnej drodze i nic nie pękło i nic nie skrzypi. Wiec twoje tezy są wyssane z palca


@Jordandc: to samo pisali ci którzy kupili sobie pełne opony, po zrobieniu 500-1000km żałowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koło 300 a co się dzieje ?


@Jordandc: no to z moich obserwacji za jakieś 200-400 km poczujesz, pełne opony obijają się na kierownicy, drgania przenoszą się na błotnik który może strzelić i może cie czekać lutowanie baterii