Wpis z mikrobloga

@Mawak czasem się zdarza że go po prostu nie ma. Problem zdarzał się często jakis czas temu (2 lata) teraz jest bardzo sporadyczny, aczkolwiek problem występuje. Ogólnie nie jest źle.
  • Odpowiedz
@Mawak: pytaj sasiadow, bo to oni sa polaczeni do tej samej centralki. Ile razy przez ostatnie X lat sie zdarzaly globalne awarie u jakiegokolwiek operatora? 2?
  • Odpowiedz
@Mawak Wszystko zależy jak trafisz, ja miałem z nimi do czynienia 2 razy w różnych miastach, w jednym wszystko spoko przez ładnych kilka lat, a w drugim odstąpiłem od umowy póki mogłem bo było gorzej niż źle. Najlepiej chyba popytać ludzi, którzy od nich biorą neta w okolicy
  • Odpowiedz
@Mawak: Potwierdzam to co koledzy wyżej napisali. Średnio z 2-3 razy w roku nie ma neta na parę godzin, głównie w nocy. Wtedy zazwyczaj robią Prace konserwacyjne. Aha, śródmieście here.
  • Odpowiedz
@Mawak: XV Lecie centrum od wielu lat Vectra. Zdarza się bardzo bardzo sporadycznie że w nocy ucieknie net na parę godzin albo kilkanaście minut co zazwyczaj związane jest z pracami konserwacyjnymi. Takie poważniejsze awarie to pamiętam jedną 2 lata temu gdzie net zniknął na 2-3 dni (coś na klatce było nie tak). W moim przypadku to bardziej sprzęt zawodził i np. zdychały routery bo miałem już kilka niż były jakiekolwiek
  • Odpowiedz