Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Kiedy Jacob i jego brat byli zwykłymi ludzmi posąg Tawaret jeszcze był w całości (mozliwe, że Black Rock go rozwalił podczas sztormu) i dlaczego kobiety na wyspie nie mogły urodzić (może ma to związek ze zniszczeniem posągu). Tam jest tyle niewyjaśnionych rzeczy, że licze na prequel
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Świetni serial z beznadziejną końcówką. Mam wrażenie, że autorzy pod koniec sami gubili się we wszystkich kwestiach i zabrakło odcinków na wyjaśnienie wieeeelu rzeczy. A samo zakończenie w porównaniu do całego serialu to jakiś żart. Ale generalnie serial bardzo dobry.
  • Odpowiedz
@Shumitu: Może to po prostu kwestia tego, jakie wrażenie odnosi się pod koniec serialu kiedy to właśnie wiele rzeczy zostaje niewyjaśnionych czy pominiętych, a wszystko zaczyna się mieszać. Mi osobiście ostatnie 2 sezony nie przypadły do gustu. Z resztą to nie tylko moje zdanie. Wiele osób, z którymi rozmawiam jest po prostu rozczarowana zakończeniem. Osobiście po skończeniu seansu czułem się jak: `What? Tyle kombinowania żeby zakończyć to w tak
  • Odpowiedz