Wpis z mikrobloga

  • 713
Jakby ktoś słyszał głośne huki w #krakow, uspokajam- to tylko pękające dupy koników, którzy kupili po 10 biletów na juwenalia, żeby sprzedać je po 300-600% więcej, ale leje cały dzień i nikt nie chce kupić
#heheszki #zalesie
  • 31
  • Odpowiedz
@hu-nows: To akurat bardzo dobry pomysł, bo ceny dla studentów to 5-20zł, czyli niewiele, a pozwala to odfiltrować różnych nawalonych ludzi, którzy przychodzą tylko przeszkadzać, gdy wstęp jest wolny.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@hu-nows no jest trochę więcej spoko artystów. Jestem w stanie rzucić 20zl za koncert kilku artystów. A nikt mnie nie zmusza do tego, więc spokojnie mogę się bawić na miasteczku bez płacenia
  • Odpowiedz
  • 2
@Hohlik7 Dokładnie, dziś kupiłem bilecik ulgowy za cenę o połowę niższa niż cena kupna. Polecam ten stan i wielka kotwica w dupe konikom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: nie #!$%@?, wcale nie biznes - kupiłeś za 60, sprzedałeś za 130. No w ogóle nie biznes... Witaj na mojej liście #!$%@?. Daj jeszcze nicki tych co to kupili, żeby dopełnić całości i #!$%@?ć ich tam poziom wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bileciki po 30 zł można dzisiaj było kupić za 10 xD


@malachite: czyli są jeszcze dobrzy ludzie którzy kupują bilety aby później je odsprzedać za 1/3 ceny. dzięki takim społecznym postawom studentom zostaje więcej pieniędzy na alkohol. a mówi się że w Krakowie to centusie, no widać że nie :)
  • Odpowiedz
@Hohlik7 polecam w cenie 30 zł w dwie strony jechać na juwe do Rzeszowa. Przynajmniej ja tak robię. Jakoś tam mi się wydaje lepsza atmosfera, wejście free i wcale nie ma tak, że ktoś ci w koncercie przeszkadza...

Z rana kiełbaski na kaca za free
  • Odpowiedz