Wpis z mikrobloga

#cbt #carebit
#kryptowaluty #rozdajo

Zmiana formy konkursu.

Nagroda : 400 CBT ( CareBIT ) płatne jednorazowo -- obecnie to około 50zł

Zasady:
1. Daj plusa za ten wpis od teraz do jutra do godziny 18:00

Losowanie odbędzie się za pomocą skrypto losującego Mirko

Więcej o CareBIT tutaj: https://medium.com/@Amelcio/eksperyment-z-masternode-projektu-carebit-8929f00162a0
oraz tutaj: https://medium.com/@Amelcio/kup-wsp%C3%B3lnie-ze-mn%C4%85-carebit-masternode-a5476d829f41
  • 27
  • Odpowiedz
Nagroda : 400 CBT ( CareBIT ) płatne jednorazowo -- obecnie to około 50zł


@Amelcio: skoro jest az tyle warte to sprzedaj to gówno i podaruj mi rownowartosc w BTC (σ ͜ʖσ)

jak zwykle te wszystkie altkoiny maja wartosc tylko w sercach naganiaczy
  • Odpowiedz
@Amelcio: a no to super. zeby nie bylo ze hejtuje ciebie. hejtuje tylko altkojny ktore sie co rusz rodzą bo tworcy chca powtorzyc sukces btc i zarobic na swoim tworze miliony.
  • Odpowiedz
a no to super. zeby nie bylo ze hejtuje ciebie. hejtuje tylko altkojny ktore sie co rusz rodzą bo tworcy chca powtorzyc sukces btc i zarobic na swoim tworze miliony.


@blantek: Dla mnie tylko Bitcoin jest królem. A shity kupuję tylko by pomnożyć ilość króla :)
  • Odpowiedz
@Amelcio: przeliczylem ze wychodzi 0,0016btc czyli 48zl minus opłaty. w sumie legitne rozdajo!

tylko, ze tak jak mowie, w przypadku tej waluty to jest warte 48zl poki naganiacze (m.in. ty) pomagaja generowac ruch na gieldzie...
ze tez chce ci sie w to bawic ;)
  • Odpowiedz
@blantek: No przecież jak wygrasz to możesz sobie od razu na BTC zamienić a BTC na PLN i sobie kupisz pizze.

A dlaczego się w to bawie? nie mam co z kasą robić z ICO z lata 2017 ;) czyli z zysku z popa xD
  • Odpowiedz
No przecież jak wygrasz to możesz sobie od razu na BTC zamienić a BTC na PLN i sobie kupisz pizze.


@Amelcio: tak oczywiscie masz racje tylko musze zakladac portfel w tej walucie i znalezc gielde na ktorej to wymienie. ja tam wole podac swoj adres btc i jak wygram to hop siup jestem bogatszy.

tak tylko mowie, bo nie biore udzialu. twoje rozdajo - twoje zasady
  • Odpowiedz