Wpis z mikrobloga

  • 1
Polecam ci serdecznie tesle ale vapor storm puma jest zajebista, sam mam wylalem na nego 100ml olejku wyswietlacz sie #!$%@? ale elektronika nie do zajechania, fajne wzory(kazdy inny) i opcje ktore ma wgrane. Magnetyczna klapka na akusy, fajnie sie trzyma w dloni. Cena za niego 230 zl ale na ali wyrwiesz za 130 orginalna i niczym nie rozniaca sie od wersji z vape shop. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
Mam od grudnia, miesiąc temu była na gwarce bo ją zalałem lq i swirowala. Bardzo lekki, jak zaczniesz używać to później inne boxy wydają się bardzo ciężkie. Ogólnie to polecam
  • Odpowiedz
@voxel16: lekka strasznie, mam dwie sztuki, po miesiacu jedna sie spalila - gearbest bez problemow wyslal nowa. nie wiem jak to jest z awaryjnoscia ale na ta chwile moge polecic
  • Odpowiedz
@voxel16 chaotycznie podlewalem drippera i ciekło z niego. Zaczął świrować port usb, ladowal się bez podłączonego kabla itp. Osuszenie nic nie pomogło. Teraz uzywam z kylin mini i jest wszystko oki. Nie bierz białej bo bardzo lubi brud. No i bardzo proste menu bez żadnych fajerwerkow trochę zbyt proste moim zdaniem. Na plus z pewnością jest możliwość ustawienia wykresu na kontroli watów.
  • Odpowiedz