Wpis z mikrobloga

WYPLUSUJMY, NIECH DANIEL ODPOWIE NAM NA KILKA PYTAŃ

@daniel-zwierzynski jak masz zamiar w końcu wyjaśnić coś, co przyjęło już nazwę TYGODNIA OBŁUDY, czyli Twoich wyczynów tydzień temu (kończenie streama ZAWSZE wcześniej, oszustwa, kłamstwa w dniu spotkania z Mahonkiem)?

Jak wyjaśnisz fakt, że wmawiałeś nam, że nie jesteś już z Agnieszką, a tu nagle przed działką, po tygodniu dobrych streamów gdy zerwaliście i dymów, liveów co 2 dni( tamże niezapowiedzianych), nagle cały tydzień przed działką... zadnych streamów z Urzedniczej!

Myślimy sobie, że może przygotowujesz coś wielkiego na działkę... A tu nie. Działka na ostatnią chwilę. Prowizorka i sranie na widzów takie, że oczy bolą.

I co najważniejsze... Brak dziewczyn na działce. Pierwszy raz w historii działki. A przez to stypa niesamowita. Co, nagle Agatki i Ady nie chciały przyjść?

Po czym dzień później spotkanie z Mahonkiem... Wyłączyłeś stream z telefonu, myślałeś, że Cię nie widzimy- a tu zonk, bo wasze spotkanie streamuje Mahonek. I co się okazuje? " POCZEKAJCIE JA POJDE PO AGĘ".

No ja #!$%@?, co za obłudnik. Nagle okazało się dlaczego nie było streamów od weekendu aż do działki, a i dlaczego ponoć na U2 bywałeś wtedy rzadko.

Na działce nie było dziewczyn, bo najpewniej Agnieszka( której nota bene jesteś śmieszniejszym pieskiem niż Małysz był Twoim) nie mogąc być na streamie( bo wyszłyby na jaw Twoje kłamstwa) postawiła warunek, że żadnych dziewczyn ma nie byc. No ja #!$%@?ę.

I o tym wszystkim dowiadujemy się CAŁKOWICIE PRZYPADKIEM z kilku Twoich słów na streamie Mahonka, o których nie wiedziałeś, że wypłyną( świadczy o tym fakt, że jak wróciłeś do taksówki i pojechałeś po nią, to gdy Cię olała to ze łzami w oczach mówiłeś, że KTOŚ Cię zawiódł i że nie chcesz o tym mówić).

Pozwól nadal robić Agnieszce z Ciebie ostatniego cw..a( co, przecież tak Cię nazwała- sam pisałeś o tym w nocy na tagu, rano usuwałeś).

Wytłumaczysz nam, jak można być takim obłudnikiem? Jak można być tak skrajnie zakłamanym?

I to wszystko (zrobienie stypy bez dziewczyn na działce) w imię pieskowania Nosaczowi. Wszystko.

Kłamstwa, obłudy, robienie z siebie ofiary, gdy to jak Ty plujesz nam w twarz, to jest wręcz niewyobrażalne.

#danielmagical #patostreamy #grubyoszust
#danielmagical
  • 4