Wpis z mikrobloga

@TimeyWimey: Grałem w to trochę, giera ma ogromny potencjał nawet ludzie mówią na to "dokkan killer". Póki co gra musi zostać lepiej zoptymalizowana bo żre i mocno nagrzewa mi baterie mimo minimalnych ustawień opcji, design menu jest straaaaasznie biedny.

Dołączył bym do tej gry jakiegoś pada i system walk jak w budokai tenkaichi 3 i było by złoto nad złotami ;D
  • Odpowiedz
@ladykagami: jak mam to włączone to grając ssj goku strasznei muli, musiałbym tą gierkę wypróbować na czymś lepszym niż xiaomi redmi 4a, podoba mi się to że mimo takiego budżetowca w miare jako tako chodzi gra ale potrzeba czegoś dużo mocniejszego
  • Odpowiedz
@komor3123: Ja mam Xiaomi Redmi Note 5A Prime i wszystko śmiga, ale on ma jednak lepsze bebechy trochę.
No na włączonym oszczędzaniu jest ograniczona liczba klatek, więc chodzi mniej płynnie, ale mniej żre baterii i mniej się nagrzewa. Trzeba niestety wybrać.
  • Odpowiedz
@Qba_89: U mnie wyświetla "Failed to receive product info." ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kombinuję jak odłączyć konto gry od konta FB, bo mam nowe lepszymi postaciami, ale nie da się drugi raz użyć tego samego konta FB. Wtedy można by spróbować twojego linku i przywrócić dane konta z gry w razie czego.
  • Odpowiedz