Wpis z mikrobloga

może ktoś nie widział mojego wpisu o PiedPiperCoin sprzed tygodnia ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡ ͜ʖ ͡)

... że generalnie polecam, żeby kupować PiedPiperCoin, bo to świetna okazja oraz, że przy inwestycji w ICO m.in. 5 BTC dostaję się fajne etui na trezora, takie jak ja już dostałem :)

Tydzień temu PiedPiperCoin kosztował $0.07, ile kosztuje teraz można sobie sprawdzić tutaj: http://www.piedpiper.com/ :)

Zysk na crypto, to łatwizna, prawda? :D :)


#kryptowaluty #piedpipercoin #siliconvalley #pdk
noisy - może ktoś nie widział mojego wpisu o PiedPiperCoin sprzed tygodnia ( ͡º ͜ʖ͡º)...

źródło: comment_RPQBYZL5NGCgPPw4g31nMg9vEfFXsJ0e.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przy inwestycji w ICO m.in. 5 BTC. Tydzień temu PiedPiperCoin kosztował $0.07


@noisy: I przez tydzień urosło do $2.51 USD za coin, a Ty kupiłeś PPC za 5 btc?

Weź mnie nie załamuj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@noisy: dzięki, że dałeś cynk tydzień temu. Szkoda, że miałem wolne tylko 200 dolców. I tak zajebisty profit. ( ͜͡ʖ ͡€) Tylko teraz mam dylemat: trzymać dalej czy już #!$%@?ć? Przecież to nie może tak rosnąć w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@drakkar: niby tylko $200 włożyłeś, ale nagle masz ok $7000 :D

@Amadeo: ciesz się razem ze mną :) Polecam poczytać ich stronę dokładniej, to łatwo dojdziesz do wniosku, że to nie koniec :)
  • Odpowiedz
@noisy: @Amelcio: normalnie słabo się robi, jaka to kasa. Niewobrażalna dla zwykłego człowieka. Ja kilka miesięcy jestem w krypto i żadnego zarobku, a tylko same straty - kiedy wchodzę w krypto, to te od razu spada na dno, a kiedy wychodzę, to odpala się na coinie rakieta na moon.

Normalnie jesteście bogami, nic tylko cześć oddawać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@shoties znowu widzę niewszyscy skumali że to jest żart a ta kryptowaluta istnieje tylko w serialu i na stronie która jest aktualizowana zgodnie z tym co się w serialu dzieje. Brak słów
  • Odpowiedz