Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie co kieruje ludźmi takimi jak @MarlenkaIQ30 (mam na myśli np. ten wpis) i innymi samozwańczymi strażnikami moralności, którzy postawili sobie za cel dobicie @Rafal_KowaIczyk.

O ile jestem w stanie zrozumieć nagonkę na #gural, bo po prosu debil sobie zasłużył, tak stalkowania Rafatusa nie pojmuję.


Wracając do Rafatusa. Co was obchodzi co dorosły człowiek robi z własnym życiem? Jeśli nikomu nie szkodzi (poza sobą), to właściwie z jakiego powodu chcecie go zniszczyć? Kto wam dał prawo #!$%@? się w czyjeś życie?

#rafatus | #patostreamy
  • 7
@tylkostrimi: ci co go naprawdę w realu szukają i dojeżdżają to źli ludzi.
Rafatus wiadomo że przeginał ale było śmiesznie, a każdy ogarnięty i życiowy człowiek wiedział że wcześnie czy później wpadnie w swoje sidła patostrimerskie XD
@tylkostrimi: Przecież wiadomo nie od dziś, że słabego kopie sie najlepiej. @MarlenkaIQ30 poprosił MŁODSZEGO BRATA XD o zamknięcie prezesa, żeby stary janusz mógł #!$%@?ć laptop z altanki, bo go nie stać. Gural? haa on by mógł te 12latki tam obrabiać live i wszyscy by sie cieszyli, lub buntowali, no ale dymy so! To po co zgłaszać. Ale jak już wykop obrazili, to tutejsi doktorzy prawa, medycyny, biznesmeni, Ci dorośli po 20-50