Wpis z mikrobloga

@01010101013: Ależ ja nic o dbaniu o paznokcie nie mówiłam! @JulienSorel wspomniał, że hybrydy to zło, kilkadziesiąt osób to zaplusowało, więc i chciałam się dowiedzieć, czy i lakier zwykły, to też zło, bo o tym nic nie wspomniał. A jeśli to nie zło - to jaka to różnica wizualna hybryd od lakieru? Bo ja się nie znam na tym, ja na prawdę nie wiem i z chęcią się dowiem!
  • Odpowiedz
@Aigre: hybrydę łatwo odróżnić od lakieru, bo paznokieć jest grubszy i lekko bardziej wypukły :) nawet moi koledzy to widza :p po za tym 3/4 lasek robi sobie to w domu i wyglada to tragicznie XD
  • Odpowiedz
@chrystusie:

hybrydę łatwo odróżnić od lakieru, bo paznokieć jest grubszy i lekko bardziej wypukły :)


ah, rozumiem. Jednak znając życie, to bym nie rozpoznała, chyba, że miałabym porównanie.
  • Odpowiedz
@rol89: Niiiby tak, ale - z drugiej strony - przedsiębiorcze różowe paski, posiadające własną działalność zawsze na propsie. No i robienie paznokci > guwnopraca w budżetówce/januszexie. Z takiego saloniku można sporo miesięcznie wyciągnąć, a do tego dla większości takich manikiurzystek jest to również hobby, a czerpanie korzyści finansowych z obszaru zaintesowań, to wygryw motzno w dzisiejszych czasach. Nie ma co szkalować takich różowych, IMO.
  • Odpowiedz
@rol89 o #!$%@? xD jaki rak.

Moj rozowy "robi paznokcie" Masa wyjazdow do innych miast. Robienie certyfikatow na poszczegolne specyfikacje.(Jedno szkolenie klikaset zlotych) Powolne odkladanie kasy na wlasny salon. Klientki mega zadowolone.

No ale wiadomo to jest wykop tutaj paznokcie hehe siano w glowie zero ambicji xD
  • Odpowiedz
  • 12
@rol89 A co jest w tym złego? A może to pasja? Mój różowy ma pracę i po pracy robi paznokcie. Wg Ciebie jest gorsza? A Ty co takiego ratującego ludzkość robisz? Dzieki takim różowym jak moja, Wasze różowe są szczęśliwie nie za miliony monet.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona mój księgowy ma taką karynke manikiurzystke jaki klientkę xD laska jest nieedukowalna. Dziennie na kase nabija z 20zl a miesięcznie wydaje po 10k. Robimy zakłady kiedy się skarbówka zainteresuje xD
  • Odpowiedz
tu chodzi o osoby które robią paznokcie innym w domu zamiast iść do normalnej pracy


@rol89 SYNEK POSZEDŁBYŚ DO NORMALNEJ PRACY W KOPALNI ALBO NA BUDOWIE A NIE TYLKO SIEDZISZ I KLIKASZ W TEN KOMPUTER

a tak serio to zarzutka 2/10
  • Odpowiedz