Wpis z mikrobloga

  • 30
@mrblue ja nie plusuję, bo mam, ale mam jeszcze jedną rzecz, o której warto zawsze napisać. Mam absolutniego #!$%@? na punkcie tej gry.

Ja nie rozumiem, co Skyrim ma w sobie. Wszystkie wcześniejsze elders scrolle olałem, ale to jest #!$%@? MAJSTERSZRYK. Skończyłem tylko raz, ale gram wlasnie jubileuszową 10 rozgrywkę. Znam na pamięć, ale ten klimat mnie zawsze wciąga jak bagno.

Wspaniały jest to produkt, nie zapomnę go nigdy. Chciałbym jeszcze
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem, co Skyrim ma w sobie.


@Elthan: Ja wiem.
Dopiero w V części rumak był zdolny oderwać się od ziemi na tyle,
by można było C O K O L W I E K przeskoczyć ()
  • Odpowiedz
  • 7
@kaniagrajkaniagraj no mnie Dziki Gon te wciągnął na dużo dłużej niż chciałbym przyznać, ale nie czuję w nim żadnego replay value - chociaż próbowałem. Skyrim i Wiedźmin to kompletnie inne typy gier. Wiedźmin przede wszystkim opowiada konkretną historię konkretnego bohatera, a Skyrim wyrzuca Cie po 5 minutach na ogromny świat i mówi " no dobra, to ja #!$%@?, a Ty rób robi co chcesz." I za to go szanuję w opór.
  • Odpowiedz
@Elthan: To prawda ng+ w wiedźminie jest słabo zrobione i ma słabe replay value, po prostu jak wróciłem do Skyrima po graniu w Wieśka wydawał mi się taki pusty i nudny, side questy i main questy nad wyraz patetyczne i takie jakby bezbarwne a lokacje nie takie emocjonujące niż Velen. Chociaż moim zdaniem obie gry są świetne i stoją na bardzo podobnym poziomie, gdy weźmie się pod uwagę rok w
  • Odpowiedz
  • 0
@kaniagrajkaniagraj u mnie tak samo, kupa postaci też ok. tego lvl xd. Wiedźmin jest mega na pierwszy raz. Naprawdę MEGA. Fabularnie, klimatycznie, soundtrackowo. Totalny kosmos (nie mówiąc już o dodatkach, bo to inny świat).

A Skyrim dla mnie ma takie wartości relaksacyjne. Grasz dokładnie taka postacią jaka chcesz. Inne gry Ci mówią "OOOO PANIE WOJOWNIK NIE MOŻE UZYWAĆ ŁUKU. TAKIE SĄ ZASADY" i smutnazaba.jpg. A co na to Skyrim? "CHCESZ #!$%@?Ć
  • Odpowiedz