Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Szrlh: Chyba nie każdy zakłada kesza by się chełpić jaki to on nie jest. Ja osobiście nie widzę nic złego w kupowaniu "gotowca" bo nie przypisuje sobie zrobienia tego maskowania, chce żeby skrzynka była ciekawie schowana i inna od masy eppendorfek.

@laggeros: Każdy ma swoje zdanie
  • Odpowiedz
@Rzeznik124: Beka z tych co kupują takie maskowania do keszy. Raz że można zrobić samemu, i nie trzeba być nie wiadomo jakim fachowcem a dwa mini pieniek z wywierconym otworem i wkrętem za 29 zł
Inni zaś sprzedają śruby na kesze za 30 na allegro. Kolejna porażka. Śruba kosztuje 3 zł uszczelka 50gr. Wystarczy iść do znajomego i przewiercić.
  • Odpowiedz
@Szrlh: W mojej okolicy jacyś goście zrobili trail z takich kupionych drewnianych pojemników. Rzeczywiście byli z siebie dumni. Ja tego nie ogarniam, ale ich cyrk, ich małpy.
  • Odpowiedz
@Szrlh: A weź, zawsze się boję, jak w mediach jest o geocachingu, bo mi zaraz mugole skrzynki niszczą. Na szczęście głównie te w Warszawie i te podwójne (dlatego zresztą między innymi zrezygnowałam z zakładania na GC, za bardzo mugolne i użyszkodnicy nie potrafią maskować odkładając).
  • Odpowiedz
@nokash: #!$%@?. Ktoś faktycznie sprzedaje śruby.

#!$%@?ą mnie niemiłosiernie mikrusy. Odpalasz mapę i widzisz nawalone jak mrówek mikro skrzynek. Bo łatwiej walnąć tak niż pomyśleć gdzie w promieniu 20 m od obiektu umieścić zwykłą.
Echhh...Zepsuła się zabawa.

  • Odpowiedz