Wpis z mikrobloga

Ej przypadkiem mnie olśniło. A może ludzie, którzy wyjechali na jakiś czas za granicę pozapominali, że mają telefon z Polską kartą na roamingu i wysyłali nieważne głosy. Co myślicie o tym? Jakby nie patrzeć to przepisy w tamtym roku weszły. Pewnie to nie to, ale mnie dupka dalej boli (,) i będzie bolała do przyszłego roku.
#eurowizja
  • 8
  • Odpowiedz
@Alex_mski: no tak, ale mi chodzi o to, że zanim weszły przepisy o roamingu to Polacy mieli karty np. z Anglii czy tam innych krajów, a teraz już im nie są potrzebne krajów do których wyjeżdżają jeśli przez większość czasu są np. w Polsce i może dużo osób zapomniało, że ma kartę z Polski a nie z danego kraju i wysyłało nieważne głosy. Taka tam teoria z pupy.
  • Odpowiedz
@Erimar nie, po prostu na Szpaka nie było im szkoda pieniążka, ale taki gromee głos naprawdę średniawy. Było słychać, że jakby trochę wyżej podniósł głos zafałszowałby ładnie. To jest piosenka typowo na imprezkę a nie na Eurowizję XD a za rok Polacy wysla depresyjną piosenkę na którą nikt nie zwróci uwagi i tak ciągle.
  • Odpowiedz
@Druzbitkahelo: Mi też się podobał. Jedynym problemem w jego przypadku było jury. Na dodatek pamiętam jak Hozier, który był wtedy na czasie mówił żeby głosować na Szpaka to też pomogło. No, ale jury wszystko popsuło.
  • Odpowiedz
@Druzbitkahelo: Powodzenia. Też muszę jutro wstać. Na szczęście matura już dawno za mną. Trzymam kciuki, bo taki stres przeżyłem w życiu tylko jak zdawałem na prawko i właśnie podczas pisania matury. Również dobranoc.
  • Odpowiedz