Wpis z mikrobloga

Jako, że przestaję nosić zarost (raczej zapałki nawtykane w gówno) bo czas zacząć być poważnym człowiekiem (XD). Także mam do was pytania:
1) Najlepsze maszynki (tak, te ręczne. Mam trymer ale on jest do skracania a kolejnego kupował nie będę) które znacie?
2) Balsam mam od Nivea, także to ominę. Chyba, że znacie coś lepszego. Woda po goleniu odpada bo boli XD.
3) Najlepsza pianka, żel, mydło do golenia, to?

#modameska #golenie #broda
  • 12
@manertyh: a podróbki na rynku też się zdarzają? Jak to kurde zdarzają się felerne partie. To miało być Japan Quality a nie china Quality.... Tania gówniana żyleta z chin były ostrzejsza niż te feathery.....
wygląda mi to bardziej na podróbke.
@Krzysu: Mhule R41- maszynka agresywniejsza niż tam wyżej podana. Jeżeli chodzi o mydła do golenia to każde będzie lepsze jakościowo niż pianka/żel do golenia. Pędzla na start nie kupuj z borsuka czy tam sztucznego, możesz kupić najzwyczajniejszy z szczeciny. Nie zrażaj się początkami golenia na żyletki. Testuj żyletek ile możesz sam znajdziesz dla siebie najbardziej odpowiednie. Z takich rad co do samego golenia nie naciskaj na skóre tylko pozwól maszynce golić,
@manertyh: no na allegro ale koleś ma powstawiane dobre komentarze nt żyletek tych. teoretycznie. A ostrość mają gównianą strasznie. Szarpie. A jak chce poprawić pod włos wąs np to jest to nieewykonalne. Gardze tymi januszami z allegro. Chyba jeszcze nigdy nei byłem zadowolony z zakupu. Sprzedają najgorszy chłam albo podróby. Niech spieprzają #!$%@?ć na kasie w markecie a nie pchają siędo biznesu.
@Krzysu budżetowo: maszynka wilkinson classic za 15 zł razem z 5 żyletkami, pędzel isana za 20, mydło poraso białe/zielone, z tańszych dobrych żyletek to zielone Astry SP.

Jak podejdzie Ci takie golenie zainwestujesz w lepszy sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°)