Wpis z mikrobloga

@Sektro: no tak ale ogólnie mi o to chodzi jak sie sprawuje tego typu naprawa pózniej a wiadomo ze to z elektronikami ub osobami,które sie decydowały na takie coś. powtarzam nie chodzi mi o same przylutowanie tylko wymiana układu bo smao przylutowanie to ponoć tylko tymczasowe.
@Pan_Slon: jasne ze tak ale chodzi mi o to jak długo po takiej naprawie sprzęcik będzie funkcjonował. po wymianie tych kulek ponoć do pół roku ( trochę słabo) a interesuje mnie jak to jest jak jest nowy układ nowe łączenia.
@Pan_Slon: czyli wniosek z tego taki lepiej kupić zepsuty telefon telewzor czy laptop niż używany. i po prostu jakiś fachowiec aby zrobił przeszczep procesora i będzie śmigał i śmigał i to to nie jest żaden mit? czyli kupić uszkodzony dołozyc na naprawe wyjdzie w cenie używki lub trochę drożnej ale jest pewność.
@a-lexis: wniosek jest taki ze jak uklad jest nowy i wymienia go ktos kto zna sie na tym, to nic zlego sie nie bedzie dzialo. natomiast czy lepiej kupic uzywany sprawny czy uzywany popsuty i naprawiac to juz temat rzeka bo kombinacje alpejskie. btw pisz jasniej co chcesz osiagnac i z jakimi urzadzeniami, bo to takie pokretne Tobie wychodzi
@Pan_Slon: pytam informacyjnie bo im więcej się w ten temat zagłębiam to tym bardziej jestem wku*iony. Dlaczego nikt nie robi protestów i nie dymi ze ta elektronika tak pada. natomiast jak już i padnie to z serwisem tez wiecznie problemy bo każdy umywa ręce... dlatego biorąc pod uwagę ile trzeba zapłacić za coś nowego a ile za używanego poprostu sobie analizuję.
Dlaczego nikt nie robi protestów i nie dymi ze ta elektronika tak pada


@a-lexis: to chyba pod kamieniem zyjesz ;) Unia wlasnie wymyslila, ze produkty np.elektroniczne maja dluzej dzialac :) Ludzie wola kupic nowe, Apple zbija na tym bajonskie pieniadze wiec chyba jest OK ;)
@Pan_Slon: okey jeśli ktoś chce i kogoś stać to jak najbardziej ale masa ludzi nie potrzebuje kupować nowszy sprzęt i wydawać niepotrzebnie pieniądze. według mnie minimalna żywotność telefonu to np 5-6 lat powinno być. Jednak walic innych jak to wszyscy mówią i myślą ja staram się znaleźć rozwiązanie bo mnie nie stać co 2-3 lata kupować coś nowego za 100% ceny. czyli mówisz ze jak ktoś porządnie wszczepi nowy układ to