Wpis z mikrobloga

Prowadzenie biznesu w Polsce nie jest prostą sprawą. Ktokolwiek kiedyś próbował rozwinąć swoją działalność gospodarczą wie, ile różnych regulacji, przepisów, interpretacji czy obostrzeń czeka na przedsiębiorców. Prawo powinno nie tyle ułatwiać życie tym, którzy prowadzą firmy, co nakreślać ramy, w których rozwijają się przedsiębiorstwa. Niestety, polskie przepisy są niezwykle rygorystyczne, a dla niektórych branż nawet nie istnieją. Cierpią na tym nie tylko przedsiębiorcy i ich przedsiębiorstwa, ale także innowacja i postęp gospodarczy. Niejasne przepisy a w zasadzie ich brak co do kryptowalut i technologii blockchain w Polsce, powodują, że innowacyjni i energiczni przedsiębiorcy coraz częściej myślą o opuszczeniu naszego kraju. Bardzo prawdopodobne, że gdy odejdą to już nigdy nie wrócą.

Cały tekst na naszej stronie: https://bithub.pl/opinie/zebysmy-nie-obudzili-sie-kiedy-bedzie-za-pozno/

#kryptowaluty #bitcoin
  • 7
@cyberpunkbtc: Hej, akurat zasugerowałeś pod niekomercyjnym wpisem. Taki jest plan, dochodzi do nas nowy redaktor, zmieniamy trochę sprawę naszych wywiadów (dlatego ostatnio nie było, mają być bardziej konkretne i dłuższe). Warto śledzić co się pojawia bezpośrednio na portalu bo tu trafia tylko część rzeczy.
@Bithub: Może coś technicznego? Poważnie... Przecież to tylko newsy jakie są na każdym serwisie. Dla mnie dramatem jest że nikt w Polsce żadne medium nie potrfi opisać ludziom funkcjonowania Lightning Network. Przecież to najistotniejsza zmiana technologiczna w krypto od lat.
Jedynie bezmyślnie kiedyś każdy pisał regułki, których sam nie rozumiał.
Mało tego, jak FX mag na YT miał odcinek o LN to nic nie kumali i jeszcze wprowadzali ludzi w błąd
zatrudnijcie @cyberpunkbtc on uwielbia pisać.


@pawlo74: Oni mi już kiedyś proponowali, ale jak miałem poprzedni nick. Tak samo zjechałem ich że nikt nie pisze nic o LN, to zapytali się czy nie chciałbym pisać.

Nie ma szans, prywatnie to sobie mogę na luzie. Komercyjnie nie chcę ciśnienia z porządnym, dopracowany artykułem, jeszcze na czas. To hobby nie praca
@Bithub: Poważnie, dobrze wam radzę. Skończcie z newsami, wywiadami i analizami bo wszyscy mają to samo!
Przecież na jakikolwiek portal nie wejdę, jaki filmik na YT odpalę to wiecznie te same newsy o wszystkim i o niczym.
Moglibyście się wyróżnić. Weźcie zobaczcie na anglojęzyczny YT o czym tam mówią.... Włączcie sobie twittera i dodajcie do obserwowanych wszystkich z tagu @pawlo74: #wartoobserwowacwbitcoin to zobaczycie ile się dzieje.
Możecie się wyróżnić a