Wpis z mikrobloga

Hej mirki,
poszukuję karty wirtualnej do płatności przez internet. Jestem poza PL i mój obecny bank nie ma w ofercie karty debetowej którą można płacić przez internet (tylko kredytowa której w najbliższym czasie pewnie nie będę miał). Ktoś korzystał może z ePayService? Co możecie polecić?

#banki #zakupy
  • 3
mój obecny bank nie ma w ofercie karty debetowej którą można płacić przez internet


@haroslaw: Gdzie ty jesteś? W Turkmenistanie?

Jak zamierzasz doładować te karty wirtualne bez innej karty? Zwykle doładowanie inną kartą jest najtańszą i najszybszą opcją.
Popatrz na Revolut i Entropay.
@ms93: Troche bliżej, w DE, niestety z technologoą są trochę w tyle, w wielu miejscach nawet nie ma PayPassa który w PL jest już od dawna standardem, nadal gotówka rządzi.

Myślałem o doładowaniu przez PayPala, sprawdzę co podałeś, dzięki.
@haroslaw: Nie ma kart prepaid z doładowaniem przez PayPal.
Obie te opcje (Revolut i Entropay) możesz doładować przelewem SEPA, to nie powinno być drogie z Niemiec.

Zobacz jeszcze N26. To działa chyba bardziej jako bank w Niemczech, więc przelew byłby krajowy. Ich kartami można na pewno płacić w internecie.

Swoją drogą - w Niemczech jest pełno banków, dlaczego po prostu nie założysz konta w innym, tylko siedzisz w jakimś przedpotopowym?