Wpis z mikrobloga

#ekstraklasa
Jeżeli to prawda co pisze Janex na Twitterze, że w 35 na mundial będzie Michalak z Wisły Płock (Legia) i Szymański z Legii to ja uważam że to jednak trochę skandal jest. I wiem że to gownoplotki, że Nawalka może zostać trenerem Legii po nieudanym mundialu, ale dlaczego właśnie tych dwóch?
  • 7
@Maver87: tak swoją drogą to z tego co wyczytałem to ta 35-osobowa kadra nie zaistnieje nigdzie poza papierkiem. Na obóz wyjedzie kadra 28-osobowa (Ale mogę się mylić tutaj).
Tak czy inaczej, co do Szymańskiego to ja jestem na tak, gość ma potencjał (chociaż wiadomo że jest nadmiernie pompowany - gdyby dokładnie ten sam piłkarz grał w Lubinie lub Gliwicach w mediach poświęcono by mu 100 razy mniej miejsca) i niech dostanie
@Maver87: zupełnie serio - nie jest łatwo wytypować aż 35 polskich zawodników na sensownym poziomie, pokaże ci co sam wymyśliłem a ty mi powiedz kogo być wywalił i kogo wsadził w jego miejsce.
Bramkarze: Szczęsny, Fabiański, Białkowski, Skorupski
Obrońcy: Piszczek, Glik, Bereszyński, Cionek, Pazdan, Rybus, Kamiński, Kędziora, Bednarek, Jaroszyński, Wilusz, Gumny.
Pomocnicy: Zieliński, Krychowiak, Grosicki, Linetty, Błaszczykowski, Góralski, Frankowski, Wszołek, Kurzawa, Makuszewski, Dawidowicz, Żurkowski, Szymański.
Napastnicy: Lewandowski, Milik, Kownacki, Teodorczyk, Stępiński,