Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Nie wiem czy przypadkiem ktos wczesniej nie wpadl na ten pomysl, ale tak sie zastanawialem, czy to mozliwe zeby Kononowicz byl glowna postacia w swojej wlasniej opowiesci pod tytulem '#!$%@? Synie!'?

No bo wszystko by sie zgadzalo, powiedzmy ze po ukonczeniu zasadniczej szkoly zawodowej jako kierowca-mechanik, Krzychu zostal wyslany do na jakiestam nauki teologiczne i nauke jezyka (niekoniecznie Laciny, tak jak to bylo w '#!$%@? Synie', ale moze nawet). Tam powolanie do bycia bezrobotnym wzielo gore nad powolaniem do bycia ksiedziem i przehulal caly hajs jaki dostal. Nauczyl sie tam jednak traktowac religie jako priorytet w zyciu codziennym, dlatego wszystko jest 'Boze', a od czasu do czasu Konon strzeli 'kazanie' w stylu typowego ksiedza (patrz: #!$%@? synie, darwin, dzis radio rmf podalo, list od terki - fragmenty). Poza tym Kononowicz nigdy nie mial kobiety, jak najprawdziwszy ksiadz XD
Po powrocie na Szkolna okazalo sie ze Bemben nic nie umi i ojciec kazal mu robic przy swinskim gnoju, a jak wiemy z opowiesci Mexicano, Kononowiczowie jako jedyni w Starosielcach chodowali swinie. Wszystko sie uklada - nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lata minely, a od wdychania smrodu swinskiego gowna Konon sam zaczal przypominac knura i do dzis pachnie perfumami marki avlantus.

Wiem ze pewnie tak nie bylo, ale mam to w dupie, ja chce w to wierzyc XD
czoloxzyly - #kononowicz 

Nie wiem czy przypadkiem ktos wczesniej nie wpadl na ten...
  • 6
@czoloxzyly: Kononowicz wyzywających innych, że mają dwie lewe rączki to jest dopiero kabaret. Wielki pracuś który raz na kilka miesięcy drewno porąbie. Podejrzewam jeszcze, że tego rąbania to jest tyle u niego ile trwa nagrywanie filmu bo kupa drewna leży od 2 lat i wcale się nie zmniejsza (no chyba, że rzucił 10 lvl zaklęcie menene które daje infinite wood)