Wpis z mikrobloga

Spójrzcie!
Nie zrobiłem sobie tatuażu!
Świetna sprawa!
Nie bolało ani trochę, nie kosztowało ani grosza , oferty pracy nie przestały do mnie wpływać a co najważniejsze, teraz moja ręka jest dużo ładniejsza niż ręka z tatuażem.
Dziękuję studiu tatuażu w Radomiu, które nie zrobiło mi tatuażu
#gownowpisgo #tatuaze #heheszki
kompotzgrzybuw - Spójrzcie!
Nie zrobiłem sobie tatuażu!
Świetna sprawa!
Nie bolało an...

źródło: comment_QQBaX1mJi4AoFjMPcC4Lb7OZmzdnu039.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kompot_z_grzybuw: Łatwo sobie nie zrobić tatuażu, jeśli nie pochodzisz z patologicznej rodziny i nie wchodzisz w konflikty z prawem. Zobaczymy jak będziesz śpiewał, gdy poobracasz się trochę w szemranym towarzystwie, zaczniesz świadczyć usługi seksualne, albo trafisz do więzienia. Wtedy nie zrobić sobie tatuażu to jest sukces!
  • Odpowiedz
@kompot_z_grzybuw: Przypomniała mi się historia kumpla, który rzygał na domówce. Rozmowa następnego dnia rano (wszyscy na kacu):

- Ej stary, co ci tak zaskodziło?
- Yyy...no chyba ten kebab
- Jaki kebab??? Przecież ty nie zamawiałeś i nie jadłeś wczoraj żadnego kebaba!
- No właśnie! Dlatego mi zaszkodził...bo go
  • Odpowiedz
top kek wykopki najpierw plują się o to, że ktoś chwali się #!$%@? tatuażami albo przehajpowanymi i oklepanym wzorami, a teraz plują się do gościa który ciśnie beke z grupy tych z których oni sami się naśmiewają

tak to widzę
  • Odpowiedz
@Twinkle: Jesteś jakaś upośledzona? Wyzywasz opa od debili, a nic Ci nie zrobił. Wstawił gównopost i otagował, a Ty się rzucasz jak jakaś agresywna karyna. Nie zesraj się tylko.
  • Odpowiedz