Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#polityka #4konserwy #neuropa #katolicyzm
Ja pierdziele...miałem dziś bierzmowanie, no i jak to na bierzmowaniu był biskup. I podczas jego kazania musiał wtrącać w to politykę. Mówił o totalnej opozycji, że przewodzi im sam szatan, że skłócają Polaków i że atakują "legalnie wybrane władze" Z tym drugim niby się zgadzam, ale no kurde...przecież to bierzmowanie, więc od polityki można było się odciąć!
W ogóle, to wkurza mnie to, że Kościół w Polsce za bardzo się wtrąca w politykę. Okej, niech tam dają jakieś rady na mszy, no ale niech nie atakują niektórych, no ludzie!

  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mborro: Święta prawda...a jak jeszcze nie możesz się nie zgodzić (bo naciski rodziców, "hurr durr, ślub kościelny!" i fakt, że mieszkam na wsi) to cóż ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@The_Orz: Ja tam mam pretensje do obu stron. I do rządu, bo to są socjaliści pod przykrywką "patriotów" i do totalnej opozycji za brak skutecznych działań, za ośmieszanie siebie i za brak merytorycznej strony.
@Mymyv: szkoda ze klotnie to zaczely sie od prezydentury kaczynskiego bo z roli prezydenta chcial rzadzic panstwem. Wtedy to opozycji (czyli PIS) bardzo zalezalo zeby zmienic styl panstwa na prezydencki.

Z reszta jedne z pierwszych podzialow polakow to juz slynne zadania o prawdziwych polakach i o zomowcach. Wtedy jeszcze mocno krytykowali Kwacha jaki to zlodziej itp. Potem powstal Tusk (po slynnej debacie gdzie praktycznie zjechal kaczora jak dzieciaka) i zaczely sie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodyak: A Polska upada...
Nikt nie pomyśli o zaprzestaniu zadłużania państwa, ani o ZUSie, ani o na przykład NFZ...
Po co? Lepiej dzielić Polaków i dzięki temu łatwiej rządzić...coś mi się wydaję, że będzie kryzys nie do opisania koło 2020 roku...