Wpis z mikrobloga

#szczecin Przeszła mnie refleksja, dot. policji na bulwarach. Z jednej strony każdy może czuć się bezpieczniej - wiemy, że złodziej czy bandzior nie przyjdzie w miejsce gdzie są częste patrole policji. Dodatkowo miejsce znajduje się nad morzem, zwykłe potknięcie się może skończyć się utopieniem. Przy bulwarach są wiry wodne jak zresztą na całym naszym szczecińskim morzu( nie wiem jak to nazwać, #!$%@? cie pod powierzchnie wody i #!$%@? zrobisz jak jest mocny :P ).

My ze znajomymi traktujemy bulwary, jako miejsce spotkania z innymi osobami z racji tego, że można z kimś nowym porozmawiać lub spotkać starego znajomego. Na bulwarach pije 2-3 góra 6 piwek 0.33L i w dupie mam policje, piwo schodzi na dwa łyki i nie mam problemu ze śmieciami. :P
yestemukryty - #szczecin Przeszła mnie refleksja, dot. policji na bulwarach. Z jednej...

źródło: comment_Fs4QRHK4CuuVDD2Q4nvznB0jwojIg9Qw.jpg

Pobierz
  • 12
złodziej czy bandzior nie przyjdzie w miejsce gdzie są częste patrole policji


@yestemukryty: chciałbyś, żeby tak było. Tutaj te patrole są spodziewane i można z dość dużą dokładnością określić "okno" pomiędzy patrolami. Pod latarnią najciemniej tutaj idealnie pasuje.