Wpis z mikrobloga

@spec_IT końcówki do alfawise S100 można za 1$ za 2szt kupić. Do mnie tylko nie przemawia jakość wykonania szczoteczki.
Do X3 są już zamienniki po 3$ za 2szt bo oryginały są stosunkowo drogie - 10$ za 2szt
Ja bym bral Oclean SE, końcówki Azure kupisz za 2$/szt w promocji
@spec_IT mam oclean one i jest wypasiona. Jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Budowanie własnego trybu mycia też super. Głośnik jest w celu informowania w jakim stanie jest szczoteczka. Końcówki super tanie jednak nie są
@ZenDestroyer: @frez: Mirki, sory ze wolam po takim czasie, ale moglibyscie podzielic sie opinia o Oclean One? Rozawazam jej zakup, ale strasznie zrazilam sie po x3, bo po pol roku przestala dzialac (dostala sie do srodka woda) i obawiam sie, ze z Oclean One moze byc tak samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MilowyLas: działa dalej, jest ok. tak jak pisałem końcówki dość drogie. ostatnio kupiłem soniczna w lidlu za 69 zł. miała być dla dzieci dzieci, ale myje nią ja. jeśli nie potrzebujesz Smart szczoteczki, bez ustawiania trybów mycia, bez statystyk, a jakość plastiku nie jest priorytetem tylko dokładność mycia to polecam tą z Lidla. Jeśli zależy ci na Smart szczoteczce to całym sercem polecam oclean one