Wpis z mikrobloga

  • 560
#kisnemotzno
Szwagierka, myślałem że jest jak większość #rozowepaski w miarę normalna ale wczoraj wybiera się na wesele, wbija w sukienkę a tu jeb suwak pękł, lament, wszyscy popłoch co robić, przez chwilę było mi jej szkoda nawet.
Szwagier drżę ryja po #!$%@? było za małą kupować, okazało się że #logikarozowychpaskow i tym razem wygrała
- kupiła dwa rozmiary za małą sukienkę
-nic nie jadła cały tydzień żeby się wbić i cały plan #!$%@? XD dużo koleżanek miało być na weselu XD ))¯_(ツ)_/¯
  • 20
  • Odpowiedz
kupiła dwa rozmiary za małą sukienkę

nic nie jadła cały tydzień żeby się wbić


@spion999: ja w sumie jestem w stanie zrozumieć logikę takiego postępowania, bo kupienie za małej sukienki jest dobrą motywacją do schudnięcia i też tak kiedyś zrobiłam, tylko nie na tydzień przed i faktycznie schudłam, a nie rozwaliłam zamek XD
  • Odpowiedz
ja nie jestem w stanie zrozumieć kupujesz rozmiar jaki aktualnie masz idziesz na wesele bawisz się jak człowiek masz #!$%@? co powiedzą inni

@spion999: dlatego faceci całe zycie przechodzą w "jednym" garniturze i nikt nie zwraca na to uwagi, a kobiety robią sobie z wesel festiwal mody i każda każdą ogląda, obgaduje, komentuje, jakby to miało jakieś znaczenie.
  • Odpowiedz
@spion999: liczyla, ze schudnie kilkanascie kilogramow w tydzien? xD
Raz, ze smieszne, ze sobie folguje, a potem nagle- o borze szumiacy, wesele, musze wygladac lepiej i szczuplej. A dwa, ze mysli ze to czy schudla 10 kg czy nie bedzie najwiejszym tematem na weselu, a ona bedzie w centrum uwagi.
  • Odpowiedz
@spion999: Mnie szykujące się wesele zmotywowało do rozpoczęcia redukcji. Prosta minimalizacja kosztów tej drogiej imprezy podpowiada, że taniej wybrać coś z własnej szafy, niż kupować. Niestety jedna idealna za bardzo opina się w biodrach, -2 kg powinny pomóc, bez problemu zdążę :)

Inna sprawa odnośnie wyglądu na takich uroczystościach, to przypomnę tylko, że zwykle robi się zdjęcia, niektórzy opłacają też kamerzystę. Wasz uwieczniony wizerunek na 100% trafi do mediów społecznościowych, czy
cat_skeleton - @spion999: Mnie szykujące się wesele zmotywowało do rozpoczęcia redukc...

źródło: comment_CGTSgfub9dp32rsJsC22yKbxYfBdUGw3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz