Wpis z mikrobloga

@Marcinnx: No nie wiem, przydałoby się coś takiego jak polski DAZN (nie ma sensu opłacac polskiego dostawcy telewizji, skoro przeprowadził się na stałe do Włoszech - jeden mecz nie jest tego warty)
  • Odpowiedz
@A_T_R: @krefi10: tak, prawa nie łamie, ale jak dla mnie to jest na poziomie takim, jakby muzyk słuchał nielegalnych mptrójek, albo aktor oglądał filmy z torrentów
Zielu zarabia głównie dzięki sprzedaży praw telewizyjnych, a sam ogląda z nielegalnych źródeł, co moralnie jest lekko wątpliwe ( ͡º ͜ʖ͡º)

btw, co do legalnych źródeł, to wydaje mi się, że przez iplę dałby radę ten mecz też obejrzeć
  • Odpowiedz
@Marcinnx iple pewnie nie da się oglądać poza polską (w USA miałem problem to uruchomić). Dekoderów też wywozić nie wolno poza granice kraju (chyba, że coś się zmieniło ostatnio). Legalnie nie da się tego oglądać xd
  • Odpowiedz
iple pewnie nie da się oglądać poza polską


@desygnat: zawsze można VPN'a zastosować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wiem, z jednej strony też oszustwo, ale z drugiej strony przynajmniej abonament można opłacić xD
  • Odpowiedz
@Marcinnx cyfrowy Polsat za granicą jest również niezgodny z regulaminem. Ja wiem, że mnóstwo osób na emigracji nka cyfrę lub CP, ale nie jest to zgodne z regulaminem.
  • Odpowiedz