Wpis z mikrobloga

1 licencja jest potrzebna aby wejść do "ekosystemu", ale po co biorą kolejne....nie wiem, nie rozumiem ich tłumaczeń (ʘʘ)
@Errg: no bo xD za pakiet dostawali tam XXX coinow i potem znów te xxx po jakimś czasie i bardziej się to opłacało niż kupowanie na tej ich wewnętrznej giełdzie bo tam cena była większa niż ta z pakietów. W sumie jak byś kupił tego prezydenta to coiny były po 12 centów wiec mogłeś je na wewnętrznej giełdzie opchnąć po 50 centów ale czy to się kalkulowało nie wiem
@fraciu: nie było to takie proste, po pierwsze trzeba było najpierw wybić te monety co zajmowało kilka miesięcy lub więcej, do tego obowiązywał limit dziennej sprzedaży w zależności od licencji było to chyba 5 euro - 50 euro/ dziennie.
@makos061: a to nie wiem xD tak tylko przybliżyłem mechanikę tego dlaczego kupowali te licencje
edit. faktycznie kupując ta licencje za 100 euro dostawałeś 160 oinow jak byś je nawet wewnętrznie sprzedał a z tego co wiem cena była 0.50 centa to jesteś w dupie 20 euro. Jedynie przy pretendencie był byś 3k do przodu ale jak były limity dniowe.....