Wpis z mikrobloga

Boże ja chcę pograć w Mafie znowu o chui chyba już nie zasnę dzisiaj :/// koham cie vito
S.....r - Boże ja chcę pograć w Mafie znowu o chui chyba już nie zasnę dzisiaj :/// k...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@PainItBlack Mafia II lepszy silnik i grafika niesredniowieczna. Jestem za młoda na jakikolwiek sentyment do mafii 1
W mafii 1 najlepsza była fabuła i w sumie tyle. Zgodzę się, jak na tamte czasy to gra była wspaniała, ale teraz już niestety zestarzala się.
Czekam na remaster
  • Odpowiedz
@StarySkuter: grafika nie robi gry ;) a model jazdy o wiele lepszy w 1. Poza tym, jedynka miała coś czego nie ma 2 - ciąg przyczynowo-skutkowy, miała zróżnicowane misje, a w dwójce było - jedź, zastrzel i tyle
  • Odpowiedz
@StarySkuter: Dwójka jest mega jeżeli chodzi o klimat i miasto. Bohaterowie też są w miarę ok, chociaż nie dorastają do pięt tym z części pierwszej.
Niestety dwójka poległa na zapowiedziach. Obiecywano ogromne miasto, gdzie możesz wejść do każdego budynku, obiecywano zróżnicowane misje, gdzie praktycznie każda sprowadzała się do jednego - odbierz telefon, jedź i zabij kogoś.
I była zdecydowanie za krótka. Przejście na średnim poziomie zajęło mi 3 wieczory po 3h grania. Poza tym nie było tam nic super wartego zapamiętania, a w jedynce? Do tej pory pamiętam te świetne miejscówki i misje:

1. Przemyt bimbru na farmie.
2.
  • Odpowiedz