Wpis z mikrobloga

#rozdajo #wycieczka #armenia

Mirki,

jestem w stolicy Armenii i postanowiłem wysłać 5 kartek z Erywania dla osób, które wylosuje z plusów. Losowanie dzisiaj o 22 czasu miejscowego (20 czasu w Polsce). Kartki wyślę jutro ;)

PS to co piszą w mediach w Polsce to trochę nie prawda. Nic się złego nie dzieje w Armenii!
  • 31
  • Odpowiedz
to co piszą w mediach w Polsce to trochę nie prawda. Nic się złego nie dzieje w Armenii!

@bisu: jeśli masz kłopoty, mrugnij dwa razy!
  • Odpowiedz
@krnabrny_brodacz: jeśli chodzi o Azerbejdżan to odpuściłem sobie tym razem. Daje ten wyjazd mocno w kość bo bardzo dużo się poruszam i jest to bardzo męczące. Kierowcy w Gruzji jeżdżą tragicznie i wyprzedzania na czołówkę jest w normie. Polecam dla własnego bezpieczeństwa pociąg. Zresztą busy to w większości ulepy i trzymają się to na szpachli.

W Armenii jeżdżą dość grzecznie i przepisowo. Niestety drogi w tym kraju są w tragicznym stanie
  • Odpowiedz
@marysuistyczna: nie wiem co masz na myśli? Bo mam 5 pocztówek turystycznych z miejsc w Armenii i takie wysyłam ;)

Jest spory problem z pocztówkami. Na poczcie mieli tylko 10 sztuk i wszystkie kupiłem. Jutro będę jeszcze pytał.
  • Odpowiedz