Wpis z mikrobloga

@a-lexis: miałeś okazję sprzedać po 2.2 i kupić po 1.6 także czemu płaczesz? Ja kupiłem iote na górce ale tak zaczynają żółtodzioby. Poleciała w dół ale ani na chwilę nie pomyślałem aby sprzedać. Przy 1$ dokupiłem dokładnie tyle samo aby obniżyć masowa cenę zakupów i dzięki temu jestem już na plusie i nie zamierzam sprzedawać. Jak spadnie do 1$ do dokupie znowu - albo zarobię sporo ale będę trochę w plecy
@DzikiNick: wiesz co szczerze Tobie powiem ze jakoś się zniesmaczyłem tym kojnem kupiłem za 0,30 i potem wszystko zaczęło walić w dól byłem przekonany i wierzył ze level up level up a tu .....
@a-lexis: Kto sprzedaje IOTE ten głupi. Ja kupiłem pierwszy raz po 3,6$ i potem dokupowalem jak była po 1$. Od zakupu nie sprzedałem żadnej sztuki. Czekam aż IOTA wejdzie do użytku, będę sobie za kilka lat żył jak pan. Ci co sprzedawali będą płakać.
@a-lexis: popatrz na to z tej strony. Kupiłem na górce, spadło. Jeżeli sprzedam i pójdzie do góry to zostalbym wyruchany 2 razy... Ja bym teraz nikomu nie podpowiadał co sie stanie czy 2$ to górka czy dołek - nie mam pojecia. Moim zdaniem poczekaj jeszcze do 13 maja? Wtedy ma wyjsc portfel ale znając życie nie wyrobią się a jak dojdzie do tego korekta BTC to spokojnie wrócimy do 1.4. ale