Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam wrażenie, że śmierdzi mi z buzi..

Nigdy nikt mi nie powiedział ale jak dotknę palcem tylnej części języka i powącham to śmierdzi jak.. z tyłka za przeproszeniem.

Z przodu nie ma tego problemu, jak chuchnę w rękę to też nie śmierdzi ale tam z tyłu czuję, że coś jest nie halo.

Używam irygatora, szczoteczki do języka, szczoteczki sonicznej, drogiego płynu do płukania a tu takie coś.. Dbam o zęby, regularnie stomatolog. O co tu może chodzić? Ktoś się z czymś takim spotkał? Czy tam z tyłu języka to po prostu normalne, że trochę capi?

#higiena #higienaosobista #dentysta #stomatolog #zeby #zapach #halitoza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sprzedam Ci protipa, ktory kosztował mnie sporo kasy. Tez mialem ten problem (Wsyztskie zeby zdrowe, regularne mycie zebow, czyszczenie jezyka itd a wciaz mialem uczucie, ze mi brzydko pachnie z ust) i udalo mi sie go rozwiazac w 100%. Polecam zrobic 3 rzeczy:
a) Kup sobie pastę Biała Perła Whitening Fresh
b) Nie myj zebow zbyt czesto. Wystarczy 2x dziennie
c) Kup sobie probiotyk np Trilac i zazywaj go 2x
  • Odpowiedz
@Koka-Kola hej, odkopuję temat :). Jak długo stosowałeś probiotyk pod język i jak się sprawa ma teraz? Czy od tamtej pory bez zmian i nieprzyjemny zapach nie występuję i zasadnicze pytanie: czy czyścisz język? Pzdr.
  • Odpowiedz