Wpis z mikrobloga

#swietoflagi #atencja #wykopefekt

Drogie Mirki i Mirabelki, pomożecie?

Pracowałem kiedyś w branży biżuteryjnej i bez doświadczenia przygotowałem taki oto projekt marketingowy (pic)

+921 - co za wynik ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z ciekawostek:

- tylko 18 osób się zgłosiło po nagrodę
- jednym ze zwycięskich Mirków, był kolegą naszego informatka i nie trzeba było kupować znaczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
- mierz siły na zamiary...

Wyprodukowaliśmy tego 2,3k. Na dzień dzisiejszy zostało mi 1914.

Macie pomysł, gdzie mogą być chętni na taką biżuterię? Wpinki są śliczne i pasują do każdej marynarki.

Firma z powodów nieodpowiedniego zarządzania prawdopodobnie upadnie, po tym weekendzie...
Opanowaliśmy technologię wysokiej doskonałości, w sposób odmienny od konkurencji w całej Europie. Potrafiliśmy powlekać produkty cynowe powłokami PVD, oraz złociliśmy je dla nabrania ostatecznego koloru złota doskonałej jakości.
Wtedy jako młody wciąż technolog, który mógł opatentować rozwiązanie niespotykane nigdzie (11 miropowłok azotku tytanu https://en.wikipedia.org/wiki/Titanium_nitride i metalicznego tytanu, powlekane galwanicznie złotem), może nie sprostać próby czasu i rozpaść się po miesiącu, czy coś. Teraz jak na nie patrzę ciągle wyglądają doskonale w swoich opakowaniach. Jeśli przetrwały 1,5 roku, przetrwają do końca świata ( ͡ ͜ʖ ͡)

Macie może kontakt do jakichś asystentów posłów, czy każdego kto były zainteresowany takimi znaczkami w ilościach hurtowych?

Proszę o wiadomości na priv Tylko poważne propozycje.

Pozdrawiam Wszystkich i z całego serca życzę udanego popołudnia.

Polasz

(òóˇ)
Pobierz Polasz - #swietoflagi #atencja #wykopefekt 

Drogie Mirki i Mirabelki, pomożecie?
...
źródło: comment_aiGeqNX2oabrBoZf3Pf851GHZVWbf3rF.jpg
  • 1