Wpis z mikrobloga

Wie ktoś może jak usunąć takie ślady pędzla (czy cokolwiek to jest) ze ściany przed ponownym malowaniem? myślałem, żeby gładzią to zajechać, ale taką minimalną warstwą gładzi, żeby weszła tylko w te rowki. w dobrym kierunku myślę? zależy mi na takim sposobie "na szybko i jako tako" bo zmieniam kolor na jasny z ciemnego, a na jasnym to będzie widać jeszcze bardziej

#remont #remontujzwykopem #pytanie
Misterius - Wie ktoś może jak usunąć takie ślady pędzla (czy cokolwiek to jest) ze śc...

źródło: comment_3sxp5J4bwCGFSuZ7dyZUtbIbHVQBDCLK.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Czajkovsky: tylko skąd ja wezmę szlifierkę kątową ¯\_(ツ)_/¯ chyba, że są takie tarcze na rzepy do wiertarki i pod to podpiąć papier ścierny, bo na jedną robotę mało się opłaca kupować szlifierkę
  • Odpowiedz
@Misterius: a te boby poprzyklejane wyżej to co? Nie rób szlifierką, będziesz piłował, piłował i dołów porobisz... Weź tu później kinkiet powieś ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk
Albo gładź i kupa roboty, albo pomaluj na próbę farba lateksową, dobre wałki tworzą taki "baranek" i może to nie będzie tak widoczne. Najgorsze miejsca przeszlifuj siatką - jak te boby żeby nie wystawało nic
  • Odpowiedz
@Seraphiel: o, akurat mam farbę lateksową ( ͡º ͜ʖ͡º) wałek przyjedzie prawdopodobnie jutro, na jednej czy dwóch warstwach się nie kończy bo mahoń dalej prześwituje. obydwa kolory duluxa. jedną ścianę przemalowałem już, ale to pędzlem zwykłym bo kupiony pistolet do malowania natryskowego skończył swoje życie jeszcze przed rozpoczęciem remontu, pewnie nie ma co się sugerować efektem uzyskanym zwykłym pędzlem. swoją drogą z tamtej ściany stara
  • Odpowiedz