Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
Polska #pilkanozna leży i kwiczy ze śmiechu. Książki o P O T Ę Ż N E J #reprezentacja bo awansowaliśmy do Euro 2016 i wyszliśmy z grupy i po 16 latach awansowaliśmy do MŚ 2018. No w ch*j wyczyn mając napastnika klasy swiatowej, bramkarza potrafiącego zagrać na poziomie światowym i 3-4 innych zawodników bardzo dobrych uzupelnionych przez solidnych i ponadprzecietnych graczy. Bedziemy sie masturbować i robić z tego show - w kraju 40 mln, gdzie to powinno być minimu. Czuje żenade! Rozumiem, że książka może być swoistym zbiorem ciekawych anegdot, ale kurła ten tyłuł i opis....nie mam pytań. Teraz takie czasy, że zawodnicy i trenerzy za czasów swoich karier mają 10 autobiografii bo to o kase chodzi, tylko że o czym on chce opowiadać: że Lewy grzeczny na treningach, że szkoda Błaszczykowskiego przez kontuzje, czy o remisie z Kazachstanem...
G.....t - Polska #pilkanozna leży i kwiczy ze śmiechu. Książki o P O T Ę Ż N E J #rep...

źródło: comment_Af8nif6B8kVVtMvbLigoSSmefJ5C7iZN.jpg

Pobierz
  • 12
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@matixrr:

1) nie wyrzucam pieniadze w błoto, zbyt duzo podobnych ksiazek tego typu przeczytalem, z daleka zajezdza syfem

2) co reprezentacji niby idzie dobrze? Awans to dla mnie mus, a nie szczyt.

3) znajdz moj wpis/komentarz w ktorym pisałem, że Lewy jest słaby po meczu z Realem. Czy ja Cie nazywam przegrywem mimo że na mirko pełno ludzi tak o sobie pisze, nie generalizuj mi tutaj.