Wpis z mikrobloga

Dziś obchodzimy rocznicę najistotniejszego wydarzenia w historii Polski


@Majk_: 1 maja, 1576 – W katedrze wawelskiej odbyły się ślub i koronacja Stefana Batorego i Anny Jagiellonki.

No spierałbym się czy Chrzest Polski albo Unia Lubelska nie były ważniejsze, ale niech ci będzie.
  • Odpowiedz
@Kempes: Na pewno jaśniejszy niż Ty i tobie podobna fabryka trolii dla ciemnego ludu. Jesteście agenturą PISowską i to widać. Tylko agent PIS robiłby z siebie i opozycji takich debili.
  • Odpowiedz
  • 3
@Dawidino uuu... najjaśniejszy panie, chylę czoła przed twoim wszechwiedzącym rozumiem prawackim ( ͡º ͜ʖ͡º) I jeszcze Sumliński wykopałeś, no rozum to ty masz jak od tej brzozy w piz...u ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Dawidino Oj przestań prawackie dziecko z tym komuchem bo tylko wywołujesz u mnie uśmiech politowania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Majk_: Nie mogłeś tego napisać normalniej np. "Dzisiaj obchodzimy jeden z najważniejszych wydarzeń w historii nowożytnej Polski, 1 maja 2004 roku Polska przystąpiła do Unii Europejskiej, wydarzenie to wpłyneło na szybszy rozwój i pogłębienie integracji z Zachodem.
Tylko zamiast tego jakieś dziwne prowokacje, chciałem tez zaznaczyć że to ta "post sowiecka dzicz" wybrała wejście do UE na wskutek referendum. Ech, myślałem że neuropa jest trochę bardziej kulturalna niż konserwy.
  • Odpowiedz
@Majk_: warto tez przypomnieć, ze przed wejściem do „eurokołchozu” mieliśmy 20% bezrobocie, ludzie układali kostkę brukową za 2zl na godzinę, a jeśli ktoś miał nowe buty adidasa to bał się w nich wyjść na dwór bo mu je ukradli.
  • Odpowiedz