Wpis z mikrobloga

@matixrr: Widziałeś jak on biega? On jest dobry strzelec, ale najwolniejszy zawodnik w całym Bayernie nie ma szans, żeby na skrzydle grał, a z dwoma napastnikami nie wyjdą
Na pewno na miejscu Robbena będzie grał James lub Muller i wolałbym Mullera tam nie widzieć :D
  • Odpowiedz
@matixrr: @Primusek: Nie no co wy Alaba i Kimmich będą na pewno grać na bokach obrony gdzie grają najlepiej :D
a na pewno na jednym boku musi grać Alaba z Ribery oni są najlepsi na boisku przyjaciele i dobrze się zgrywają.

Mam tylko nadzieję, że stary Thiago wróci i będzie dobrze rozgrywał piłki, jak James na boku będzie
  • Odpowiedz
@szpecek: To w takim razie Kimmich pewnie będzie grał mocno ofensywnie, ale i tak to nie jest to samo co Robben, bo Robben wygrywa 9/10 na pojedynków nie ważne przeciwko komu. Gdyby tylko było Coman. ehhh
  • Odpowiedz
@szpecek: nie jestem fanem Thiago, więc mogę nie być obiektywny, ale według mnie on bardzo rzadko pokazuje pełnię umiejętności w naprawdę ważnych meczach, raczej stawia efektowność nad efektywnością, a i poprzednim meczem z Realem raczej nie zasłużył na wyjście w pierwszej 11
  • Odpowiedz
@szpecek: wg mnie są 2 możliwości.
1) podobnie jak w poprzednim meczu

Ulreich
Kimmich SUle Hummels Alaba
Martinez James Thiago
Muller Lewandowski Ribery

2) odważniejsza, zagrać 4-4-2
Ulreich
Kimmich Sule Hummels Alaba
Martinez James
Muller Ribery
Lewandowski
Wagner

No i jeszcze nie wiadomo, czy Alaba do konca się wyleczył, ale liczę na to
  • Odpowiedz
@szpecek: Nie wiem po kiego #!$%@? pozbywali się Costy. Przecież tak chodzili po skrzydłach z Comanem. Do tego są dość młodzi a Ribery i Robben to raczej bliżej końca są.
Lewy jak ma plaster w postaci dwóch, trzech obrońców to sam nic nie zrobi. Brakuje dynamicznych skrzydłowych co pociągną i zrobią Lewemu miejsce.
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: to, że pozbyli się Costy to była świetna decyzja.
To, że nie znaleźli zastępstwa było złe.

Costa był skończony w Bayernie.
Młody Coman grał lepiej od niego, a to Costa chodził co tydzień do Rummeninge i domagał się większej pensji.
  • Odpowiedz