Wpis z mikrobloga

UWAGA OGŁOSZENIE

Jako, że dość nieoczekiwanie został odkryty trudny do przewidzenia wcześniej błąd na torze yas marina - (kolizje aut wyjeżdzających z pit tunelem z autami jadącymi poprawnie po torze górą)
Na podstawie dość szybkiej ankiety na #discord została podjęta decyzja zmianie toru piątej rundy sezonu GT3

Co następuje:
- Runda 5 odbędzie się na torze Road Atlanta - 60min
- Runda 6 odbędzie się na torze na tą chwilę nieznanym, administracja postara sie o szybkie podjęcie decyzji i wybranie toru jak najbardziej zbliżonego. długość rundy 90min
- Runda 7 bez zmian

SERWERY PREQ Z TOREM ROAD ATLANTA WŁAŚNIE RUSZYŁY, ZAPRASZAMY DO KRĘCENIA LAPÓW.

PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA.

Discord | FB | mCapsule | acleague.pl
#assettocorsa #acleague #simracing
  • 16
  • Odpowiedz
@nino_onin: testowałem co się dało na tym torze, ale nie przewidziałem takiej sytuacji, jeszcze raz sorki za utrudnienia tym spowodowane, ale nie bój nic atlanta dość krótka to 15 w mig zrobisz ;)
  • Odpowiedz
@fifa2195: jest, AI próbuje wyminąć lub zatrzymuje się na torze jakby się na nim stało, a w rzeczywistości jest się pod spodem na wyjeździe z pitów.
  • Odpowiedz
@dj_sasek: no ja road atlanta nie znam w ogóle, sytuacja jak z VIR, nauka od 0... szkoda yas mariny, bo sie ostro podpaliłem. Po własciwie 7 latach przerwy od yas mariny szybko ją sobie odświeżyłem i na prawdę świetnie szło... trudno... majówka wolna, znajdę chwilę to road atlanty się nauczę i zobaczymy jak to będzie... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@YANIcom No co chcesz? :) Uderzyłeś w bandę i zostales. W realu też daleko bys nie pojechał po takim dzwonię. Jak dla mnie to jest wyższy poziom realizmu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ACLeague: OKi, tylko zasygnalizowałem, żeby ktoś później nie płakał - należy jechać w torze, a nie po za nim po betonowych bandach i będzie dobrze, mając z tyłu głowy, co może się stać tak jak pokazałem na filmiku... XD
  • Odpowiedz