Wpis z mikrobloga

@NieMogeSieZarejestrowac: przepraszam, masz w sumie rację. ale specjalnie nie dałem tagu #alfieevans, żeby nie zwiększać zasięgu postu, nie wywoływać bólu odwłoku u ludzi śledzących sprawę i nie przenosić pod niego pod niego dyskusji o tym Alfiem, bo jest tego wystarczająco dużo. To miał być taki hermetyczny, mocny żarcik wymyślony podczas oglądania meczu, nie spodziewałem się, że Mirki aż tak to wyplusują ¯\_(ツ)_/¯ Ale przyznaję Ci rację, powinienem
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw: wyjmij przede wszystkim kija z dupy i spójrz na tagi zanim zaczniesz swoje #!$%@?. Poza tym gdy publikowałem post dziecko jeszcze utrzymywało funkcje życiowe. Jak chcesz podyskutować o słuszności działań to masz od tego tag #alfieevans. Ja tu sobie przyheheszkowałem i nie mam zamiaru wdawać się w filozoficze spory, mogę tylko przedstawić krótko swoje stanowisko: żal mi dzieciaka, ale jeszcze bardziej żal mi ludzi, którzy wierzyli
  • Odpowiedz
@Anty-przegryw: to nie rozumiem skąd ten ból dupy. Widocznie post nie jest skierowany do ciebie (jest tam też tag #pdk) i powinieneś go ominąć skoro nie trafia w twoje wysublimowane poczucie humoru zamiast mi to komunikować. Ja ci żartu nie zamierzam tłumaczyć.
  • Odpowiedz