Wpis z mikrobloga

@theromanpolan: No tak 2017 bitcoiny a syndyk MtGox ma do sprzedania 162000 jakoś tak xD. trochę to słabo wyglądało by gdyby zrzucili. Ale myślę że muszą to jakoś rozplanować. Pomyśl tylko jak by taki BTC poszybował np do ceny 0,5 mln dolarów to taki zrzut 162000 BTC byłby mocno bolesny....
  • Odpowiedz
@Amelcio: Ile razy można powtarzać , bitcoiny MT GOX są sprzedawane poza giełdami w taki sam sposób jak FBI sprzedało 30 000 BTC Timowi Draperowi. Więc te bitcoiny nie dotykają giełdy. O tych sprzedażach pozagiełdowych można już było przeczytać przez ostatnie 12 miesięcy , więc nie powtarzaj takieg FUDu bo oczy bolą
  • Odpowiedz
@Amelcio: The trustee isn't allowed to sell any of this unless a judge tells him to. But people don't care about logic anyway, so well, short this shit.

Najpierw sąd musi się zgodzić na spieniężenie tego przez syndyka
  • Odpowiedz
The trustee isn't allowed to sell any of this unless a judge tells him to. But people don't care about logic anyway, so well, short this shit.


@theromanpolan: Większość wierzycieli została spłacona w kwotach za jakie kupowali btc. Syndyk spłacał ich w fiatach. Reszta BTC jest syndyka, jak zostaną spieniężone to pewnie pójdą na skarb państwa
  • Odpowiedz
@Amelcio: Ja i tak nie mam żadnej pozycji. Całkowicie niepewna sytuacja. Nie wiadomo czy to nie lekki bull trap, czy to koniec małej korekty we wzrostowym. Z jednej strony nadrukowali tetherów z drugiej strony syndyk straszy. Sytuacja z dupy ;)
  • Odpowiedz