Wpis z mikrobloga

Hej

Wróciłam z ILA. Napisałam krótką relację z wydarzenia, tak jak obiecałam. Przepraszam za średniej jakości zdjęcia. Trzeba będzię zainwestować w normalny aparat albo trzymać telefon horyzontalnie xD Tak czy inaczej zapraszam do przeczytania. Nie wiem czy jest sens robić znalezisko, ale jak chcecie wykopać to zostawiam tutaj link. Najwyżej mnie obrońcy głównej zjedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-----------------------------------------------------------

ILA Berlin Air Show 2018, czyli kolejna edycja jednych z największych i najstarszych targów aeronautycznych na świecie. Tak się złożyło, że podczas wczorajszego otwarcia ILA, przeprowadzony został start rakiety Rokot z misją Sentinel-3B z kosmodromu Plesieck, znajdującego się około 1000 km na północ od Moskwy. Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) zorganizowała z tej okazji specjalne wydarzenie, połączone ze wspólnym oglądaniem startu wraz z innymi przedstawicielami i osobistościami. Udało mi się otrzymać zaproszenie na owo wydarzenie i bilet umożliwiający swobodne poruszanie się po wszystkich wystawach ILA. Teraz chętnie podzielę się moimi wrażeniami i kilkoma zdjęciami.

Link bezpośrednio do artykułu: Relacja z targów ILA Berlin Air Show 2018

Dziękuję Pan @mamuts za kontrolę jakości tekstu.

-------------------------------------------------------------

Zobaczcie ile mam gadżetów xD Chcecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i wołam zainteresowanych z poprzedniego wpisu

#kosmicznapropaganda #esa #eksploracjakomosu #technologia #nauka #mikroreklama
O.....Y - Hej 

Wróciłam z ILA. Napisałam krótką relację z wydarzenia, tak jak obie...

źródło: comment_YeGAlqo9uzyo7AYFxIE3oL3p8KqE3674.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz