Wpis z mikrobloga

@Miedzyzdroje2005: napisałeś prowokacyny post po zobaczeniu znaleziska o nowym regulaminie to o co masz pretensje? Pewnie nawet się cieszysz, bo możesz napisać teraz o tym na wykopie. Po odwołaniu pewnie odbanuja, chociaż za takie pajacowanie nie powinni.
  • Odpowiedz
@Miedzyzdroje2005: ja mogę Ci już teraz napisać, użyłeś dużo słów kluczy w jednym poście i dostałeś bana z automatu. Z resztą taki był chyba Twoj cel, bo sam przyznałeś, że to trolling. Tylko nie wiem na czym ta dobra wiara ma polegać. Jakie nie podoba regulamin i sposób jego egzekwowania to zawsze możesz bezpiecznie usunąć konto.
  • Odpowiedz
@Niss: więc to było tak:
- Facebook stosuje bana za używanie określonych słów, które oni kwalifikują jako tzw. mowę nienawiści. np. nie można stosować słowa 'pedał' z uwagi na niby homofobię
- moderacja serwisu gromadzącego tak pokaźną liczbę informacji jest niemożliwa, zatem używa się automatów banujacych za słowa klucze
- moderacja Facebooka jest jednak kulawa z uwagi na lewicowy odchył - są stare sprawy z fan pagy propagujących walkę z Kościołem
  • Odpowiedz