Wpis z mikrobloga

@karabela: dawno temu im zapłaciłeś ? Powiem wam że każdy szczegół na tej stronie jest podejrzany. Nawet Pani na czacie błędnie mi potwierdziła że procesor będzie pasował do płyty głównej co oczywiście bylo błędnym stwierdzeniem. Uważajcie no i pewnie sprawa skończy się tam gdzie zawsze ... ;)
  • Odpowiedz
Ja mam z nimi podobny problem, Pani pisze, ze wszysyko jest toku, ale numeru przesylki nie moze podac. Jak napisalem, ze bede zmuszony zglosic sprawe na policje to Pani powiedziala, ze ona mnie zglosi :)
  • Odpowiedz
Witam, totalna ściema i naciągacze. taka sama strona jak bluertvagd.net i inne wcześniej okresowo dziłajace i naciagające ludzi. Za kilka dni strona zniknie i pieniądze które ludzie wpłacili. Dziwię się, że organa ścigania nie biorą się za takich handlowców.
Strona działa na takim samym szablonie jak już wspomniane wcześniej. NIE WPŁĄCAĆ PIENIĘDZY. TOWAR NA 100% NIE ZOSTANIE WYSŁANY !
  • Odpowiedz
Wykonałem prace graficzne w owym sklepie tj. szablon, banery oraz logo.
Miałem pełny dostęp do hosta. Nie otrzymałem 2 transzy zapłaty. Sprawa
zostanie skierowana do sądu - obecnie wysłałem wezwanie do zapłaty.
Potwierdzam, iż Zleceniodawca jest oszustem!
  • Odpowiedz
@thommenl:
do sądu... wpierw trzeba zgłosić na Policję. Ta z kolei musi sprawdzić co jest grane a to potrwa. Dziwię się, że strona nadal działa, znaczy nikt nie zgłosił się jeszcze na Policję. Ludzie dużo piszą a mało robią a to z kolei pozwala na naciąganie i oszustwo dużej ilości ludzi. Ja zostałem oszukany przez bluertvagd.pl. Szablon strony wyglądał identycznie jak xkomp.pl Posiadasz jakiekolwiek dane osób zlecających z xkomp ?
  • Odpowiedz