Wpis z mikrobloga

Właściciel domu, za zajęcie ostatniego miejsca na podium pomimo jedynego zgłoszenia, otrzyma nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych

@Cinoski: Nadal trochę #wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe kto #!$%@?ł kasę z 1 i 2 miejsca XD
  • Odpowiedz
@sad_pepe nikt, czytaj artykuł:

Nagroda dla jedynego laureata uszczupli tę pulę o 10 tysięcy złotych, więc w budżecie zostanie 65 tysięcy złotych. Te środki wrócą do budżetu miasta i zostaną przekazane na cele związane z rewitalizacją Kudowy-Zdrój.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Nikt nie zajął 1 i 2 miejsca, zajął 3 miejsce ponieważ zgłoszony projekt był dużo gorszy od projektów zgłoszonych w latach poprzednich, które zajęły odpowiednio miejsca 1 i 2. Niech się cieszy, że ma 3 miejsce i dostanie jakieś pieniądze. To normalna procedura w wielu konkursach :)
  • Odpowiedz
W konkursie Chopinowskim też był przypadek, że nie przyznano pierwszego miejsca. Taka specyfika konkursu. Niemniej patrzyłbym organizatorom na ręce, czy gdzieś te pieniądze bokiem nie trafiły do kogoś innego zamiast do budżetu.
  • Odpowiedz
Ja kiedyś brałem tez udział w konkursie za łebka. W moim przedziale wiekowym było kilkadziesiąt osób i wygrałem tylko ja zdobyłem 3 miejsce ;D
  • Odpowiedz